WIJ ZIJN NICE

NICE is ontstaan uit Nina’s liefde voor puur en gezond eten. Weten wat je eet vinden we belangrijk, ook als je een ijsje eet. Daarom maken we lekker én goed ijs, van biologisch fruit van dichtbij. Wij zijn ijspioniers en altijd op zoek naast de meest natuurlijke manier om het lekkerste ijs te maken. Zo kan iedereen proeven hoe lekker puur natuur smaakt. 

'Ik wil laten zien dat lekker én goed samen kunnen gaan. Goed in de breedste zin: voor het lichaam, voor de fruittelers en voor de natuur. Met NICE ijsjes kan iedereen proeven hoe lekker puur natuur smaakt.' 

Nina Weerman | Nina's ICE

Een 8-koppig, op elkaar ingespeeld team waarin iedereen zijn of haar unieke rol heeft. Samen hebben we NICE vanaf de grond opgebouwd: van 12 verkoopplekken in Nederland in 2013 tot meer dan 2.000 verkoopplekken in Nederland, België en Duitsland. Dit jaar komen Zweden, Zwitserland en Oostenrijk erbij.  

Hoewel Nina en Elisabeth samen nieuwe smaken creëren, moet de receptuur van nieuwe ijsjes eerst door het complete team goedgekeurd worden. pas dan wordt de productie in onze Nederlandse ijsfabriek gestart.

Nina Weerman

OPRICHTER NICE

T +31 20 67 08 479
nina@nicefruitijsjes.nl

Elisabeth Weerman

MEDE-OPRICHTER & CREATIVE

M +31 20 670 84 79
elisabeth@nicefruitijsjes.nl

Mark van Bloemendaal

KETENMANAGER & ADMIN

+31 6 21 49 47 47
mark@nicefruitijsjes.nl

Kim Hiddink

MARKETING MANAGER


T +31 20 67 08 479
kim@nicefruitijsjes.nl

Wouke Oprel

COUNTRYMANAGER
NEDERLAND & BELGIË

+31 20 670 84 79
wouke@nicefruitijsjes.nl

Marloes Schots

PRODUCTMANAGER


M +31 20 670 84 79
marloes@nicefruitijsjes.nl

Nina Dijkstra

COUNTRYMANAGER
DUITSLAND

M +49 176 60 414299
nina@nicefruchteis.de

Anouk Pruim

DESIGN & PACKAGING


+31 20 670 84 79
anoukpruim@gmail.com